Nasze psy

Nasze psy to nasza pasja i inspiracja

 

Wszystko się zaczęło od nich. Cały nasz zespół to miłośnicy psów i ich posiadacze. To one nas inspirują do wyszukiwania i oferowania takich produktów, które będą dla nich zdrowe i smaczne. Sami zwracamy uwagę na to co jemy i przywiązujemy dużą wagę do tego, co jedzą nasze psy.

 

Stad też wzięła się nazwa naszego sklepu – Skład Karmy – czytajmy składy karm, przysmaków, które dajemy naszym psom i kotom. Jak nasze zwierzaki będą w dobrej kondycji i szczęśliwe, to i my będziemy.

 

A oto nasz psy.

 

Olli – wyżeł węgierski

pies-olli

Od Ollego wszystko się zaczęło. Szukaliśmy dla niego karmy wysokiej jakości, która dostarczy wszystkich potrzebnych wartości odżywczych oraz da energię i będzie chronić stawy, co jest ważne u tak żywiołowych psów myśliwskich. Wypróbowaliśmy wiele różnych karm, aż w końcu trafiliśmy na mało znaną wtedy na rynku polskim karmę Fish4Dogs, która okazała się „strzałem w dziesiątkę”.

Olli jest psem żywiołowym, świetnie się odnajduje na łąkach, gdzie tropi kuropatwy i bażanty. W domu to pies kanapowy, najchętniej zakopuje się w poduszki i zasypia. Jest bardzo delikatny dla dzieci i rodzinny.

 

Piros – wyżeł niemiecki szorstkowłosy

pies-piros

Piros jest uroczą znajdą. Błąkał się długo, był wychudzony, jak do nas trafił. Zaczęliśmy go karmić karmą Nature, która jest kaloryczna, hypoalergiczna, bez zbożowa, naturalna i holistyczna. Szybko przybrał na wadze i nabrał wigoru. Okazał się wspaniałym, wdzięcznym psem, kochającym ludzi. Ma świetny instynkt myśliwski. Uwielbia biegać po łąkach i lasach. Jest wyśmienitym tropicielem, a w domu przylepą, nie odstępuje nas na krok. Jest teraz szczęśliwy, ma swój dom i ludzi, którzy go kochają.

 

 

Zoja – dog niemiecki

 pies-zoja

Zoja jak typowy dog niemiecki ma jeden główny cel w życiu - być najbliżej swojego człowieka jak to tylko możliwe. Nie ważne gdzie, ważne żeby razem, choć oczywiście jak każdy dog preferuje kanapę. Drugą i odwzajemnioną miłością Zoji jest jej młodszy brat cioteczny Peper, z którym spędza większość codziennych spacerów, gdzie razem szaleją na podwarszawskich łąkach i nadwiślańskich plażach.

Dogi to rasa o wyjątkowo wrażliwym przewodzie pokarmowym, ze szczególną predyspozycją do rozszerzeń i skrętów żołądka. To skłoniło nas do zainteresowania się nowozelandzką karmą Sunday Pets, która oprócz fantastycznego składu ma unikalny, wyjątkowo delikatny dla żołądka psa sposób wytwarzania. Proces produkcji Sunday Pets polega na powolnym pieczeniu, dzięki czemu karma nie pęcznieje w żołądku i nie naraża naszych psów na wzdęcia i gromadzenie gazów będące często początkiem skrętów.

 

 

Peper - dog niemiecki, młodszy brat cioteczny Zoji 

 pies-peper

Jak typowy łaciaty samiec, jest hmm… lekko zwariowany. Kocha wściekać się z Zojką, miętolić maskotki, nosić w paszczy kocyki i ubrania. Namiętnie ogląda telewizję, zwłaszcza „Szpital” i „Ukrytą Prawdę” oraz podsłuchuje rozmowy telefoniczne. Jest rozpuszczony do granic możliwości i dobrze mu z tym.